Про ліцей №11

Кременчуцький ліцей №11 «Гарант» сьогодні – сучасний навчальний заклад, що здійснює свою суспільну місію, утверджується як «лідерська організація» і задає вектор суспільного розвитку «від учня-лідера – до суспільства-лідера», здійснюючи підготовку молодого покоління до майбутнього шляхом формування в нього лідерської компетентності. Отже, давайте дізнаємося більше про ліцей.

Кременчуцький ліцей № 11 є одним з провідних закладів освіти в Полтавській області та в Україні. Ліцей має багату історію, сучасну матеріально-технічну базу, висококваліфікований педагогічний колектив, талановитих та успішних учнів. Ліцей пропонує профільне навчання з шести напрямків: математичний, фізико-технічний, хіміко-біологічний, гуманітарний, соціально-економічний, мистецький. Ліцей також є експериментальною платформою Міністерства освіти і науки України з формування мистецького середовища у закладі загальної середньої освіти.

У період з 2020 по 2023 роки ліцей показав високі результати навчальної, наукової, творчої, спортивної, виховної та громадської діяльності. Ліцей взяв участь у ряді всеукраїнських та міжнародних олімпіад, конкурсів, проектів, фестивалів, виставок, змагань, заходів національно-патріотичного виховання, підтримки української армії, допомоги вимушеним переселенцям, вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та захисників України. Ліцей також підтримував та розвивав міжнародні зв’язки та співпрацю з партнерськими школами з різних країн, брав участь у міжнародних програмах, обмінах, стажуваннях, семінарах, конференціях, вебінарах.

У 2024/2025 навчальному році ліцей планує продовжити свій успішний розвиток, зберігаючи свою місію, цілі, принципи та стратегію. Ліцей прагнуватиме досягати наступних завдань:

• Забезпечити якісну освіту, що відповідає вимогам сучасного суспільства та ринку праці, засновану на компетентнісному підході, індивідуалізації, інтеграції, інклюзії та інновації.
  • Розвивати творчі здібності, наукові інтереси, професійну орієнтацію, проєктну діяльність, інформаційну та медіаграмотність учнів.
  • Формувати національну свідомість, патріотичні почуття, громадянську активність, захисну здатність, дух миру, толерантності, солідарності та гуманізму учнів.
  • Підвищувати кваліфікацію, мотивацію, креативність, лідерські якості, командний дух педагогічного колективу.
  • Співпрацювати з провідними університетами, науковими установами, громадськими організаціями, партнерськими школами та іншими зацікавленими сторонами для розширення можливостей та ресурсів ліцею.
  • Створювати сучасне освітнє середовище, яке сприятиме розвитку особистості кожного учня, його талантів, інтересів, цінностей та компетентностей.
  • Забезпечувати безпечність, здоров’я, благополуччя, задоволення та щастя учнів, вчителів, батьків та громади.

Ліцей №11 м. Кременчук є одним з найпрестижніших та найуспішніших закладів загальної середньої освіти в Полтавській області та в Україні. Наш ліцей був заснований як експериментальна платформа для реалізації інноваційних педагогічних технологій, профільного навчання та розвитку творчих здібностей учнів. За роки свого існування наш ліцей здобув визнання та авторитет не тільки в регіоні, але й в Україні та за її межами. Наші випускники продовжують навчання в найкращих вищих навчальних закладах країни та світу.

У 2024/2025 навчальному році ліцей планує впроваджувати новітні освітні технології, такі як дистанційне навчання, інтерактивні дошки, електронні підручники, онлайн-курси, штучний інтелект та інші. Ліцей також прагне підвищувати рівень мовної компетентності учнів та вчителів, зокрема англійської та польської мов, які є стратегічними в умовах сьогодення. Ліцей буде сприяти мобільності та обміну учнів та вчителів з партнерськими школами з різних країн, зокрема з Європейського Союзу, США, Канади, Китаю, Японії, Індії та інших. Ліцей також буде підтримувати та розвивати мистецьке середовище, яке сприятиме розкриттю творчого потенціалу учнів та вчителів, формуванню естетичних смаків, культурної свідомості, художньої самовираженості.

Ліцей №11 м. Кременчук є закладом освіти з високими традиціями, сучасними інноваціями, великими перспективами. Ліцей є гарантом якісної освіти, розвитку особистості, успіху в житті. Ліцей є гордістю міста, області, країни. Ліцей є сім’єю, де кожен відчуває себе частиною великого та дружного колективу, який підтримує, заохочує, допомагає та радіє досягненням кожного. Ліцей є домом, де кожен знаходить своє місце, свою роль, свою мету, свою мрію.

Шановні відвідувачі, ми запрошуємо вас до нашого ліцею, де ви зможете побачити наші досягнення, поспілкуватися з нашими учнями та вчителями, взяти участь у наших заходах та проектах. Ми відкриті до співпраці, обміну досвідом, партнерства та дружби. Ми впевнені, що наш ліцей є одним з найкращих виборів для отримання якісної освіти та розвитку особистості.

Дякуємо вам за увагу та зацікавленість до нашого ліцею. Ми бажаємо вам успіхів, здоров’я, щастя та миру. Сподіваємося на нашу подальшу співпрацю та зустріч у нашому ліцею. До нових зустрічей!